top of page

Tue, 30 Nov

|

Veebiseminar

Miks riskid ei vähene, kui neid nii intensiivselt juhitakse?

Veebiseminaril jagavad kõnetooli Mihkel Hollo ja Vsevolod Boikov. Mihkel on pikaaegne Swedbanki projektijuht, kel aastatega kogunenud värvikaid kogemusi nii pangandusest kui muudelt elualadelt. Vsevolod on Maxima Eesti IT-direktor ja teab hästi, kui väljakutsuv aeg on olnud kaubandussektoril.

Registreerumine on lõppenud
Vaata teisi üritusi
Miks riskid ei vähene, kui neid nii intensiivselt juhitakse?
Miks riskid ei vähene, kui neid nii intensiivselt juhitakse?

Aeg ja koht

30 Nov 2021, 14:00 – 15:30 EET

Veebiseminar

Sündmusest

Mihkel Hollo tutvustab oma ettekannet järgmiselt: "Räägin riskijuhtimise näidetest nii oma professionaalses tööelus kui ka globaalseid näiteid inimestelt, keda olen ise kohanud. Sekka mõni ajalooline vahelepõige, mis ilmestab, et inimesed astuvad riske juhtides tänapäeval samadesse ämbritesse, kus meie esiisad kolistasid juba tuhandeid aastaid tagasi. Ja nagu minu puhul ikka, teooriast ma ei räägi – ainult päriselt juhtunud asjadest. Ning võimalikult erinevatelt elualadelt, mitte ainult pangandusest."

Vsevolod Boikov räägib küberriskidest kaugtöö valguses - millisesse olukorda sundis meid pandeemia ja mis ohud sellega kaasnesid. Kuidas teha nii, et selle tõttu töötulemused ei kannataks? Samuti tuleb jutuks see, milliseid füüsilisi riske toob kaasa tehnoloogia arendus, protsesside automatiseerimine ja kasutajakogemuse lihtsustamine. 

Koolituse maksumus:

  • EPMA (Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon) liikmetele 10 €
  • Mitteliikmetele 30 €

Koolituse eest saab tasuda ülekandega pärast registreerumist. Kui soovite arvet, andke sellest palun teada registreerumisel kommentaaridesse! Panga andmed: Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon MTÜ,  EE672200221054927617 Swedbank

Jaga seda sündmust

bottom of page