top of page

Tue, 15 Feb

|

Online

Projektijuhtimise tarkvara - kas erilahendus või lihtsustatud lähenemine?

Kuidas jõutakse projektijuhtimises faasi, kus olenemata keeruliste tarkvarade olemasolust, juhitakse projekte ikkagi lihtsustatud lahenduste kaudu.

Registreerumine on lõppenud
Vaata teisi sündmusi
Projektijuhtimise tarkvara - kas erilahendus või lihtsustatud lähenemine?
Projektijuhtimise tarkvara - kas erilahendus või lihtsustatud lähenemine?

Aeg ja koht

15 Feb 2022, 14:00 – 15:30

Online

Sündmusest

Projektijuhi kasutatav tarkvara paistab paljus sõltuvat tema rollist: kas tuleb tegeleda ka meeskonna juhtimisega, või saab esindada peamiselt kliendi vajadust ja konsolideerida seda tootenõueteks. Ka projekti tüübist, kas on tegemist näiteks üksiku kliendi põhiste projektidega, kus tuleb detailselt jälgida ja arveldada ka kuluv füüsiline ja ajaressurss?  Lisaks on küsimus, mitme ja milliste erinevate meeskondade tööd tuleb koordineerida. Veel ühe aspektina võib vaadelda vajalikku integreeritust kasutusel oleva projektiportfelli ning laiema strateegia juhtimise rütmide ja tarkvaradega. 

Veebiseminaril räägib Microsofti vanem programmijuht Liina Freivald kõigest sellest süvitsi, toob reaalseid näiteid päriselust ja vastab küsimustele, millist tarkvara ja millises olukorras oleks kõige mõistlikum kasutada. 

Koolituse maksumus:

  • EPMA (Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon) liikmetele 10 €
  • Mitteliikmetele 30 €

Koolituse eest saab tasuda ülekandega pärast registreerumist. Kui soovite arvet, andke sellest palun teada registreerumisel kommentaaridesse! Panga andmed: Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon MTÜ,  EE672200221054927617 Swedbank

Jaga seda sündmust

bottom of page