top of page

E, 24. apr

|

Viiking SPA Hotell, IV korrus

Projektijuhtimine kinnisvaras

Tiit Valm, koostöös Leanika Järvega on kokku pannud lühikoolituse, mille fookus on kinnisvaraprojektidel, nende haldamisel ja juhtimisel ning väljakutsetel, mis mõjutavad projektijuhi tööd.

Projektijuhtimine kinnisvaras
Projektijuhtimine kinnisvaras

Time & Location

24. apr 2023, 13:00 – 16:30

Viiking SPA Hotell, IV korrus, Sadama 15, Pärnu, 80012 Pärnu maakond, Estonia

About the event

Koolituse korraldajateks on Eesti  Projektijuhtimise Assotsiatsioon, koolituspartneriks on EPMA koolitusjuht Indrek Rand. Koolituse täpsem info ja registreerumine Royalvisio kodulehel SIIN

Leanika Järve on kinnisvaravaldkonnas üle 15 aasta tegutsenud, kellel on laialdased kogemused nii tehingute tegemisel kui ka koolituste läbiviimisel. Ta on turule toonud sellised kinnisvaraettevõtted nagu RE/MAX ja Epicenter ning juhtinud Arvo Vara Tallinna bürood. Lisaks on Leanikal olnud oma ehitusfirma, mille partneriteks on olnud suured kinnisvaraarendajad nagu näiteks Endover ning ta on arendanud ka kinnisvara. Kõik tema kogemused on seotud tugevalt projekti juhtimisega ning tema teadmised ja oskused selles valdkonnas on toonud edu nii tema enda ettevõtmistele kui ka tema koolitustele.

Leanika on teinud sadu edukaid tehinguid ning koolitanud tuhandeid inimesi, jagades oma teadmisi ja kogemusi. Tema suureks kireks on koolitamine ning eesmärgiks kinnisvarainvesteeringud ning ta on kindel, et projektide õige juhtimisega on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi.

Share this event

bottom of page