top of page

K, 12. mai

|

Webinar

Veebinar: “Kuidas teha vigu?”

Kuidas teha vigu? 12.mail toimub järjekordne EPMA veebinar, kus kõnelejaks juhtimisiteaduste magister, Terje Võrk.

Registration is Closed
See other events
Veebinar: “Kuidas teha vigu?”
Veebinar: “Kuidas teha vigu?”

Time & Location

12. mai 2021, 14:00 – 15:30

Webinar

About the event

Kuidas teha vigu?

12.mail toimub järjekordne EPMA veebinar, kus kõnelejaks juhtimisiteaduste magister, Terje Võrk. Teema, mida seekord käsitleme, võib kokku võtta ka ütlusega: eksimine on inimlik. Kuidas aga eksida nii, et see oleks turvaline, aktsepteeritav ja lõppkokkuvõttes õpetlik? Kuidas teha vigu?

Terje räägib, kuidas ta TÜ magistriõppe programmi läbides sai teada, kui tähtis on osata ja julgeda teha vigu, sest ainult läbi vigade tegemise saab paremaks ise ning aidata oma tööandjat. Terje: “Räägin  teenusedisainist ning sellest, kuidas ma tahaks, et seda ettevõtetes või organisatsioonides kasutataks teenuste ja toodete loomisel, projektide planeerimisel või struktuuride ja strateegiate/taktikate sõnastamisel”.

Teenusedisaini mõiste tähistab kliendikesksust, tema tegelike soovide ja vajaduste väljaselgitamist ning nende arvestamist ka siis, kui see esialgu ei tundu kasumlik.  Kui võidad kliendi südame, siis see on su edu võti. Teenusedisaini meetodid aitavad ühendada kliendi soovi ja ettevõtja kasumiootuse. Tuleb tunnistada, et mida vähem kliendiga arvestad ja oma soove esikohale seada, seda väiksemaks ja lühemaks jääb edu.

Terje ise on ere näide sellest, mida tähendab  elukestev õpe. Ta  lõpetas 2019. aastal Tartu Ülikooli Pärnu Kolledzi magistriõppe juhtimisteaduste magistrina teenuste disainierialal ja on alates 1992. aastast, peale TÜ rahanduse- ja krediidi eriala lõpetamist, töötanud ja ennast täiendanud nii riigiametniku kui eraettevõtjana finantsjärelevalves, vastavuskontrolli spetsialisti ning siseaudiitorina. Kindlustuse ja riskihindamise aluseid on ta ise õpetanud nii Tallinna Majanduskoolis kui Mainoris.  Tänaseks on Terje omandanud 5. taseme kutselise hindaja teadmised ning valmistub kevadiseks kutselise kinnisvaramaakleri eksamiks.

Veebinar toimub:

12. aprillil, kell 14:00-15:30 Teamsi vahendusel. Link saadetakse registreerunutele päev enne koolitust.

Koolituse hind:

  • Kui Sa oled EPMA liige, saad osaleda koolitusel tasuta eeldusel, et oled tasunud liikememaksu.
  • Kui Sa ei ole veel EPMA liige, võid esitada meile liikmeks astumise taotluse SIIN. 
  • Mitteliikmetele maksab koolitus 30 €.
  • Koolituse eest saab tasuda ülekandega:

Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon MTÜ EE672200221054927617 Swedbank

Share this event

bottom of page