top of page
Search

Pärnu kolledžis toimunud rahvusvaheline konverents avardas projektijuhtimise horisonte

Veebruaris leidis Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis aset rahvusvaheline konverents, mis tõi kokku projektijuhtimise valdkonna spetsialistid, ettevõtjad ning juhid mitmest riigist. Ürituse eesmärk oli luua sünergiat erinevate sektorite vahel, pakkudes osalejatele uusimaid teadmisi ja kogemuslugusid projektijuhtimise vallast.


Konverentsi unikaalsus peitus mitte ainult selle mitmekesises osalejaskonnas, vaid ka uuenduslikus formaadis. TÜ Pärnu kolledži ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste poolt pakutud toitlustus ja esitluste jälgimise võimalus videosilla kaudu kõrvalruumides lisasid sündmusele erilise mõõtme. Selline lähenemine võimaldas osalejatel saada osa konverentsist uudsel ja kaasahaaraval viisil, mis eristus traditsioonilisest konverentsi formaadist.


Konverentsil jagasid oma teadmisi ja kogemusi mitmed tuntud eksperdid. Teiste seas astusid üles Reinhard Wagner, Tiba Transformation Groupist Saksamaalt, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna teadus-arendusprodekaan Mihkel Solvak ning Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitja Urmo Merila. Nende ettekanded käsitlesid projektijuhtimise aktuaalseid väljakutseid ja tulevikusuundasid, pakkudes kuulajatele värsket perspektiivi ja praktilisi näpunäiteid.


Sellised üritused mitte ainult ei edenda teadmiste vahetust ja koostööd erinevate sektorite vahel, vaid aitavad ka kaasa projektijuhtimise valdkonna arengule tervikuna.


Taavi Tamberg, konverentsi korraldaja, TÜ Pärnu kolledži projektijuhtimise õppejõud ja EPMA juhatuse esimees: "Konverentsi teema oli eriti asjakohane praeguses majanduskeskkonnas, kus bürokraatia ja halduskoormuse vähendamine on muutunud ettevõtluse ja avaliku sektori jaoks üha olulisemaks. Arutelud keskendusid sellele, kuidas projektijuhtimise põhimõtteid saaks efektiivsemalt rakendada organisatsioonide struktuurides, et muuta need dünaamilisemaks ja tulemuslikumaks."
Rohkem fotosid näeb Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kodulehel SIIN18 views0 comments

Коментари

Оценено с 0 от 5 звезди.
Все още няма оценки

Добавяне на отзив
bottom of page